Apie mus

Kartu su geriausiais pedagogais ir savo srities specialistais mes sukūrėme stebuklingą dvikalbį darželį, kuriame ypatingą dėmesį skiriame visapusiškam vaiko lavinimui. Mes žaidžiame, kuriame, šokame, piešiame, dainuojame ir kiekvieną dieną sužinome tiek daug naujo!

Mūsų darželyje laviname viską: gimtąją ir anglų kalbas, logiką ir kritinį mąstymą, emocinį intelektą, muzikinę klausą, plečiame akiratį, susipažįstame su gamtos dėsniais ir nuostabiu pasauliu. Daug dėmesio mes skiriame vaizduotės plėtrai, saviraiškai, kūrybai ir menui. Svarbi vieta mūsų ugdyme užima knyga – kiekvieną dieną prieš miegą mes skaitome vaikams įdomias pasakas.

Mes norime užauginti sveikus, protingus, mąstančius, sąmoningus ir laimingus vaikus, o visa tai padaryti galime besąlygiškai mylėdami vaikus tiek darželyje, tiek namuose.

VISAPUSIŠKAS LAVINIMAS

Mes esame jaunas inovatyvus darželis, o mūsų misija – visapusiškai lavinti vaiką. Darželyje mes laviname logiką ir kritinį mąstymą, vystome emocinį intelektą, daug dėmesio skiriame vaizduotei lavinti bei siekiame pažadinti meilę knygai nuo pat mažens.

DVIKALBIS DARŽELIS

Kadangi ankstyvoje vaikystėje vaikai yra ypač imlūs kalboms – ugdymas vykdomas dviem kalbomis: anglų ir lietuvių. Vienas pedagogas bendrauja su vaikais tik lietuvių kalba, kitas – tik anglų.

TOBULĖTI SKATINANTI APLINKA

Mes kruopščiai apgalvojome kiekvieną detalę ugdymo aplinkoje: lavinamieji žaislai, loginiai žaidimai, būreliai, pažintiniai eksperimentai ir ekskursijos – visa tai kartu su stipriausiais ir mylinčiais pedagogais padeda atsiskleisti vaiko talentams ir gabumams, išauklėti sąmoningą žmogų.

SVEIKAS MAISTAS

Darželyje rūpinamės vaikų sveikata, tad bendradarbiaujame su Confetti įmone, ruošiančia sveikus patiekalus be dažiklių, chemikalų ir cukraus. Maistas yra ruošiamas iš kokybiškų produktų, didelė jų dalis yra iš ekologiškų ūkių. Patiekalai yra maistingi, gardūs bei patrauklūs, kadangi daug dėmesio skiriame ir estetikai.

STIPRIAUSI PEDAGOGAI

Psichologai pabrėžia gerų pedagogų svarbą būtent vaikystėje, todėl mes kruopščiai atrenkame stipriausius specialistus: tuos, kurie dirba pagal pašaukimą, kurie moka sudominti vaiką, skatina jo smalsumą, padeda savarankiškai surasti atsakymus ir nuolat įkvepia vaikus tobulėti. Taip pat labai svarbi ir ugdymo aplinka – vaikas atsiskleidžia ir auga tik draugiškoje ir mylinčioje aplinkoje, kurią ir sukuria mūsų pedagogai.

MEILĖ IR PAGARBA GAMTAI
PASAULIO PAŽINIMAS

Kadangi vaikystė yra puikus metas mokytis gerbti save, artimus žmones, Žemę, ir visa, kas gyva, darželyje ugdome pagarbą ir meilę gamtai ir mus supančiai aplinkai. Kartu susipažįstame su gamtos dėsniais, sodiname sėklas, auginame augalus ir tyrinėjame viską, kas mus supa. Susipažįstame su fizikos pagrindais, atliekame įdomius eksperimentus ir bandymus.

BŪRELIAI IR UŽSIĖMIMAI

Mes atsižvelgiame į tėvų pageidavimus ir pasirūpiname vaikus dominančiais būreliais. Šiuo metu darželyje yra vykdomos muzikos, teatro, šachmatų, sportinių šokių, lipdymas iš molio, tapybos pamokėlės. Taip pat daug dėmesio skiriame vaiko smegenims vystyti, todėl orientuojamės į užsiėmimus smulkiajai motorikai lavinti, tačiau nepamirštame ir apie stambiąją motoriką, todėl stengiamės kuo daugiau laiko leisti gryname ore.

Scroll to Top
Call Now Button